Ga naar de inhoud

Cao-update: nieuw op wijzerbelonen, start informatiebijeenkomsten en meer

Cao voor Uitzendkrachten

Begrippenlijst en verwijzingen op wijzerbelonen.nl

Wijzerbelonen.nl staat vol met informatie. Met veel lastige begrippen en meerdere voorbeelden kun je soms door de bomen het bos niet meer zien. Daarom hebben we nu een nieuwe pagina met een begrippenlijst en voorbeelden (opent in nieuw tabblad) toegevoegd. Hier vind je de belangrijkste begrippen en verwijzingen naar alle voorbeelden die op wijzerbelonen.nl staan. Dit maakt het gebruik weer iets makkelijker.

Cao-informatiebijeenkomsten zijn van start

Vandaag is de eerste informatiebijeenkomst geweest in Eindhoven. Op dinsdag 21 oktober vindt de sessie in Zwolle (opent in nieuw tabblad) plaats en dinsdag 28 oktober in Schiedam (opent in nieuw tabblad). Meld je snel nog aan als je erbij wil zijn! De sessie in Utrecht op 30 oktober zit vol. Eind november nemen we ook een webinar op. Het webinar is geen volledige herhaling van de sessies die nu plaatsvinden. In dit webinar voegen we beide bijeenkomsten samen (voorjaar en najaar) en bundelen we tot 1 duidelijk verhaal over de nieuwe cao.

Helaas nog geen modelovereenkomsten

Vorige week lieten we weten (opent in nieuw tabblad) dat we in de loop van die week de nieuwe modelovereenkomsten zouden publiceren. Helaas is dat niet gelukt. Onze excuses hiervoor. We zetten alles op alles om de overeenkomsten in oktober nog op Mijn ABU te plaatsen.

Nieuwe vooringevulde cao’s

Je vindt nu ook de vooringevulde cao van Gemeenten. Van de cao Evenementen en horecabeveiliging staat er een geüpdatete versie online.

Oproep van de Helpdesk

Door de hoeveelheid vragen en het uitzoeken van antwoorden, kan het langer duren voordat je antwoord krijgt. Wij hopen op je begrip.

Het laatste nieuws

Nieuws

WGA-hiaat: onderschat het financiële risico niet

In de Cao voor Uitzendkrachten geldt het principe van gelijkwaardige beloning. Ook aanvullende sociale regelingen en verzekeringen bij de opdrachtgever kunnen relevant zijn.

Nieuws

AVV-aanvraag Cao voor Uitzendkrachten: reactie op bedenkingen verstuurd

Begin juni is de AVV-aanvraag ingediend bij het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW). Belanghebbenden konden tot en met...

Nieuws

Nieuw op wijzerbelonen.nl

Er is een nieuwe pagina over de voorwaarden bij de invulling van de gelijkwaardige beloning.