ABU: Algemene Bond Uitzendondernemingen

Zuid-Limburg centraal in e-zine over publiek-private samenwerking

Zuid-Limburg staat centraal in de eerste editie van Aan de slag, een nieuwe reeks e-zines van ABU, NRTO en OVAL. De e-zines laten zien hoe publieke en private partijen in de regio samenwerken aan een sterke arbeidsmarkt.

Elke regio heeft zijn eigen uitdagingen en kansen. In Zuid-Limburg gaat het bijvoorbeeld om lage arbeidsparticipatie onder mensen met een migratieachtergrond en veel deeltijdwerkers die meer willen werken. Juist daar maken leden van de drie brancheorganisaties het verschil, samen met publieke partners.

In deze eerste editie lees je onder andere:

  • Een interview met wethouder Martin de Beer (foto) over regionale regie: “Regie in eigen hand nemen is een belangrijke stap”

  • Actuele cijfers en een scherpe regiobeschrijving

  • Praktijkvoorbeelden zoals maatwerk bij re-integratie via UWV en het werkgeverscollectief LimburgHR

  • Een column van Jurriën Koops (ABU) over lef, vertrouwen en het doorbreken van verkokerd denken

De e-zines zijn onderdeel van de alliantie Samen werken voor werk. Ze laten zien hoe samenwerking in de regio werkt – en waarom het loont.

Gerelateerde artikelen